Вітаємо нашого переможця!

14 травня в Запоріжжі пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Талановиті діти України» – «Хортиця – серце Європи» Pod jednymNiebem.

Організатори конкурсу – Генеральне консульство Республіки Польща в Україні в Харкові та Всеукраїнська громадянська організація «Талановиті діти України».

Конкурс проходив у трьох номінаціях: «Хореографія», «Вокал» та «Декоративно-ужиткове мистецтво». У перших двох номінаціях нараховувалось 90 учасників – 50 танцювальних колективів та 40 вокалістів із Запорізької, Дніпровської, Харківської, Донецької областей України, а також учасники з Республіки Польща.

Мєзєнов Данило, учень 1-го курсу ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ» виступив у номінації «Вокал» з піснею «Ой, то не вечер…». Саме ця пісня у виконанні Данила завоювала І місце у підгрупі «Народний вокал».

«Учасників було багато, і кожен з них був сильним вокально, – згадує Данило. – Відчувалися і втома, і нервове напруження. Та й члени журі – відомі люди в Україні». Дійсно, журі було серйозним: Народна артистка України Добронравова С., старший викладач факультету мистецтв НПУ ім. М. Драгоманова Чинчева І., голова Товариства польської культури ім. св. Івана Павла ІІ Зворигіна Н., віце-президент ВГО «Талановиті діти України» Пісковська Л.

Не дивлячись на хвилювання та втому, Мєзєнов Д. став переможцем і отримав Диплом та кубок. Ми вітаємо Данила з перемогою і пишаємося ним.

Єрмоленко Н.В.
методист
ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ»