Дводенний тренінг. День 2 «Інструменти стресостійкості»

Стресостійкість для педагогічного працівника закладу професійної освіти – не просто якісна характеристика, а невіддільна якість, що формує успішне навчання здобувачів освіти. В сучасному світі, де навколишній тиск та виклики незмінно існують, педагог повинен вміти ефективно керувати стресом. Це дозволяє залишатися зосередженим на навчальному процесі та забезпечує емоційний добробут для освітньої спільноти. Стресостійкий педагогічний працівник здатний знаходити конструктивні рішення в будь-яких ситуаціях, діяти впевнено й раціонально. Його приклад надихає здобувачів освіти на саморозвиток та адаптацію до змін. Отже, стресостійкість – ключовий елемент успіху сучасного педагога ЗП(ПТ)О Запорізької області.

25 року 2024 року, в межах Меморандуму про співпрацю між Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області та Благодійним фондом «Право на захист» від 01.02.2024, в рамках проєкту «Комплексні послуги захисту постраждалого від бойових дій цивільного населення й покращення навичок стійкості працівників, які приходять на допомогу першим», який реалізується в межах Чернігівської, Сумської, Харківської та Запорізької областей, було проведено тренінг на тему «Інструменти стресостійкості».

Тренер Діана Штриголь звернула увагу на наступні питання: самомоніторинг психологічного стану; ефективна дія, як компонент стресостійкості; цінності, дії та цілі; позитивна діяльність тощо. Окрім цього, учасникам тренінгу було запропоновано перелік вправ, які допоможуть в моменти стресу.

Тренінг був неймовірно корисним! Він допоміг розширити знання та навички, надихнув на нові ідеї. Тренер чудово передав матеріал, зробивши процес засвоєння легким та захопленим. Саме те для особистого та професійного зростання!