Вебінар «Психологія поведінки і що в нас спільного з тваринами»

25 квітня 2024 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Психологія поведінки і що в нас спільного з тваринами».

Сергій Лосік, викладач ЗП(ПТ)О «Запорізький професійний коледж готельно-ресторанного бізнесу», розпочав свою промову із оголошення цілей свого виступу, наголосивши на необхідності підвищення обізнаності з предмету у здобувачів освіти, розуміння власної поведінки і поведінки тварин та обов’язково розвитку емпатії до них.

Педагог вважає, що основними принципами взаємодії зі здобувачами освіти є: навчання, мотивація, емоції та спілкування. А також він наголосив на необхідності створення сприятливого освітнього середовища для ефективного засвоєння знань учнями, тобто мінімальна кількість відволікаючих елементів і оформлення кабінету тільки згідно з темою уроку.

Спікер навів колегам приклади завдань для уроку за допомогою яких можна порівняти психологію поведінки людини й тварини, і цим самим зацікавити учнів вивчати предмет та розширити їх знання з теми.

На завершення доповідач ознайомив колег із такими своїми висновками: що психологія поведінки і порівняльний підхід, можуть допомогти нам краще зрозуміти себе та світ навколо нас; а порівняльне вивчення предмету дає можливість подивитися на тему уроку з різних точок зору, що в свою чергу сприяє зацікавленості і кращому засвоєнню інформації.