П’ятірка кращих навчальних закладів України з підготовки перукарів-модельєрів!

У Державному навчальному закладі «Подільський центр професійно-технічної освіти» в м. Кам’янець-Подільський з 10 травня по 12 травня 2017 року проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар». У змаганнях взяли участь переможці ІІ етапу конкурсу з 24 областей України.

Запорізьку область представляла переможниця ІІ (обласного) етапу Сімушина Елізабет, учениця ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю», на чолі з майстром виробничого навчання училища Кравцовою Олесею Сергіївною.

Програма конкурсу складалася із теоретичного і практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Основи санітарії та гігієни», «Основи професійної етики та культури спілкування» шляхом виконання тестових завдань на персональному комп’ютері. Практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар І класу» та передбачав виконання зачіски відповідно до модних тенденцій, обраної жеребкуванням з варіантів, що додавалися. В ході практичного туру, при оцінюванні зачісок журі враховувало: дизайн, побудову композиції, складність роботи, чистоту та техніку виконання зачіски, відповідність модним тенденціям.

Конкурсантки виявилися талановитими, старанними та здібними. Зачіски представлені ними відповідали вимогам конкурсу.

Боротьба за призові місця була не простою, проте, як результат наполегливої підготовки учениці Сімушиної Елізабет, роботи майстра виробничого навчання училища Кравцової Олесі Сергіївни, та злагодженої роботи всього педагогічного колективу та керівництво навчального закладу на чолі з директором Коротковою Ліною Ігорівною – призове 5-те місце!

Ми щиро вітаємо ученицю Сімушину Елізабет з перемогою! «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» увійшло в п’ятірку кращих навчальних закладів України, які готують майбутніх перукарів-модельєрів.

Катруша В.А.,
викладач
ДНЗ «Запорізьке ВПУ моди і стилю»