Вебінар «Використання ІКТ на уроках англійської мови як засіб підвищення мотивації до предмету»

04 березня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Використання ІКТ на уроках англійської мови як засіб підвищення мотивації до предмету».

Яна Хорошун, викладач ДНЗ «Якимівський професійний аграрний ліцей» на початку свого виступу ознайомила колег зі своїм педагогічним кредом в освітній діяльності «Якщо запастись терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи».

У ході вебінару педагог перелічила сервіси з якими вона найчастіше працює, а саме: Wizer.Me –для створення інтерактивних робочих аркушів; LearningAps –для використання інтерактивних вправ; Nearpod –для створення інтерактивних презентацій; Think Link – для застосування інтерактивних плакатів; Google форми – для здійснення тестування; Power Point – презентування робіт. Пані Яна продемонструвала детальні приклади вправ, які використовує на цих платформах та закцентувала увагу учасників вебінару на їх перевагах. На її думку, вони дуже доречні під час викладання на уроках англійської мови для підвищення мотивації до предмету.

На завершення спікер підбила підсумок, що застосування ІКТ на уроках надають такі можливості: посилення мотивації до навчання; активізація навчальної діяльності учасників освітнього процесу, посилення їх ролі як суб’єкта навчання; індивідуалізація освітнього процесу; використання основних і допоміжних навчальних впливів; розширення меж самостійної діяльності здобувачів освіти; урізноманітнення форм подання інформації та інше.

Презентація