V обласний конкурс патріотичного спрямування для студентської молоді «Я – Українка! – 2017»

14 березня 2017 року в концертному залі ПК «Орбіта» відбувся фінал V Обласного конкурсу патріотичного спрямування для студентської молоді «Я – Українка».

Організаторами стали співробітники Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької міської ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

До участі у конкурсі запрошувалися дівчата віком від 16 до 25 років, а також учнівська та студентська молодь професійних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

На початковому етапі було 35 учасниць з різних навчальних закладів області. А звання найкращої, найчарівнішої україночки нашого краю виборювали 25 дівчат, з них 9 – учениці ПТНЗ м.Запоріжжя, Бердянська та Пологи. Після кількох відбіркових турів у фінал вийшли 12 дівчат. У фіналі за звання «Міс – Українка» змагалися і учениці ДНЗ «Запорізький професійний промисловий ліцей» – Віра Булиш, ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» – Анастасія Деревенко та ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» – Аліна Онілова.

Під час конкурсу члени журі оцінювали вміння учасниць триматись на сцені, харизматичність та неординарність дівчат, а також уміння органічно поєднати українські традиції із сучасним життям. У фіналі дівчата виступили у конкурсах – «Візитка», «Український танок», «Дефіле» у національних костюмах і вечірніх сукнях та «Шоу талантів».

У конкурсах фінальних виступів наші дівчати зуміли вразити не тільки членів поважного журі, а й усієї глядацької аудиторії. І результат: Аліна Онілова – Друга Віце–міс обласного конкурсу «Я – Українка! – 2017», а Анастасія Деревенко – Міс фото обласного конкурсу «Я – Українка! – 2017»!

Усі фіналістки отримали грамоти, стрічки з підтвердженням титулу, цінні подарунки та сертифікати.
Подібні конкурси не тільки показують красу і таланти мешканок регіону, а й патріотичне виховання молоді.

Ридченко А.В.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу»