Тиждень математики у ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей»

З 13.03.2017 р. по 17.03.2017 р. в ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей» був проведений Тиждень математики, який був приурочений до Дня числа π.

Це свято впроваджене на математичних факультетах значної кількості ВНЗ у різних країнах світу. Окрім того, цей день (14 березня) є і днем народження Альберта Енштейна, що також є важливою датою для математиків.

Упродовж Тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

13 березня 2017 року було оголошено план Тижня та проведено урочисту лінійку. У цей день проведено відкритий урок викладачем математики Кулік Оксаною Костянтинівною у групі ІІІ курсу, які навчаються за професією «Електромонтер з ремонту електроустаткування») на тему уроку: «Площа поверхні призми. Розв’язування задач».

14 березня була проведена загальноліцейна виховна година «Цікаві факти про число π». Присутні учні, викладачі, майстри виробничого навчання з інтересом слухали виступи учнів про історію появи цього незвичного числа, спостерігали за експериментальною роботою учнів, дивилися відеоролик, дізналися про цікаві властивості даного числа.

15 березня учні ліцею виявили бажання довести свої знання та взяти участь у математичному конкурсі «Сильна ланка». За результатами розумової боротьби перемогу здобула учениця Петровська Анастасія (ІІ курс – «Швачка. Оператор швацького устаткування»).

16 березня проведено інтелектуальну математичну гру «Хто зверху?» (змагання мужності проти краси – хлопці проти дівчат). Гра грою, а учні відчували відповідальність при проходженні етапів гри.

Протягом Тижня для учнів на уроках математики проводилися десятихвилинки про цікаві факти з життя видатних українських математиків.

17 березня був конкурс на кращу презентацію з теми «Видатні математики світу» серед учнів ліцею. Переможцем конкурсу став учень Кравець Дмитро (ІІ курс – «Електромонтер»).

На лінійці були підведенні підсумки, а переможців та активних учасників Тижня математики відзначено призами та подяками.

Учні в котрий раз переконалися у важливості та необхідності вивчення математики як сьогодні, так і в майбутньому.

Кулік О.К.,
викладач математики
ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей»