Обласний семінар-практикум викладачів суспільних дисциплін

21 жовтня 2015 року на базі ДНЗ «Запорізький професійний промисловий ліцей» під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверяковой Л.І. був проведений обласний семінар-практикум викладачів суспільних дисциплін на тему: «Громадянська освіта та формування національної свідомості на уроках історії».

Зі словами вітання до присутніх звернулась виконуючий обов’язки директора ДНЗ «Запорізький професійний промисловий ліцей» Линник С.В., яка розповіла про організацію навчально-виробничого процесу та перспективи розвитку навчального закладу.

Четверякова Л.І., методист НМЦ ПТО у Запорізькій області, надала інформацію про стан роботи викладачів суспільних дисциплін та акцентувала увагу учасників семінару на спільну роботу у творчих групах.

На високому методичному рівні провела відкритий урок з історії спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Щука Л.М. на тему: «Канада у другій половині ХХ ст. – на початку ХХІ ст.». Уроку притаманні чітка структура, використання комп’ютерних технологій, розвиток пізнавальної активності учнів.

Учасники семінару-практикуму активно долучились до дискусії про можливості сучасного уроку та дали високу оцінку проведення уроку.

Викладач історії ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» Бондаренко Н.О. передала досвід краєзнавчої гурткової роботи та продемонструвала презентацію на тему: «Збережемо архітектурний літопис Запоріжжя», яку можна використовувати на уроках історії.

Методист Четверякова Л.І. провела педагогічний тренінг, учасники семінару із задоволенням взяли участь у роботі малих груп.

По закінченню семінару-практикуму була надана консультативно-методична допомога з проведення уроків історії.