Обласний семінар-практикум педпрацівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»

18 жовтня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» проведений обласний семінар-практикум педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Відкрив семінар виконуючий обов’язки директора Фоміч Сергій Володимирович. У своєму виступі він акцентував увагу на співпраці з підприємствами КП «Запоріжремсервіс», ПАТ «Запоріжсталь», АТ «Мотор Січ», ПАТ «Запорізький завод феросплавів», ПАТ «Укрграфіт» та розповів про працевлаштування випускників закладу освіти. Сергій Володимирович також доповів про перспективи розвитку, основні напрямки діяльності та завдання на сучасному етапі.

Назаренко Сергій Олексійович, заступник директора КП «Запоріжремсервіс», у своєму виступі наголосив на актуальності співпраці, а також на підтримці учнів при проходженні виробничої практики та працевлаштуванні випускників із професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».
Презентацію з досвіду роботи на тему «Використання методів активного навчання на уроках професійно-теоретичної підготовки» представила викладач Коростельова Тетяна Василівна. Цікаво розкрила такі методи навчання як інсерт, сенкан (сінквейн), кластер, тест, кросворд.

На базі навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» майстер виробничого навчання Москаленко Денис Ігорович провів відкритий урок виробничого навчання на тему «Слюсарні роботи», на якому були застосовані активні методи навчання – гра «Акваріум», робота в групах, бліц-опитування. Також Денис Ігорович провів майстер-клас на тему «Технологічний процес зварювання труб на автоматі поліфузійного зварювання».

Згурська Тетяна Віталіївна, заступник директора з навчально-виробничої роботи, використовуючи презентацію «Етапи розвитку й іміджу професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», відмітила затребуваність та соціальну значимість професії в суспільстві.

Наприкінці семінару всі учасники ознайомились із матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», обмінялись досвідом роботи.