Тенденції розвитку матеріально-технічної бази сучасних сільськогосподарських підприємств України

28 лютого 2018 року в ДНЗ «Чубарівський центр ПТО» викладач спецдисциплін Зелєнцов Ю.А., провів відкритий урок на тему «Тенденції розвитку матеріально-технічної бази сучасних сільськогосподарських підприємств України».

Тема цього уроку була узагальнюючою при вивченні теми «Нова тракторна техніка вітчизняного та зарубіжного виробництва, особливості її будови та застосування», тому учні змогли показати і достатній рівень засвоєння тем попередніх уроків.

Вивчення нового матеріалу супроводжувалося презентацією та відеороликами, кожен з яких викладач обговорив з учнями, що дало змогу дітям висловити власні думки щодо зразків сучасної вітчизняної та закордонної техніки.

Викладач також показав свою обізнаність, вміння орієнтуватися у новинках сучасної сільськогосподарської техніки, рівень самоосвіти, адже Юрій Андрійович розповів учням про найсучасніші розробки сільськогосподарської техніки (дрони та навігатори паралельного водіння).

Після вивчення теми викладач перевірив рівень засвоєння та розуміння нового матеріалу, а також провів рефлексію, під час якої учні мали змогу висловити свої думки щодо розуміння матеріалу, проаналізувати корисність нових знань, а також висловитися про їх необхідність у практичному застосуванні.

Загалом, урок вийшов вдалим, всі етапи дотримано. Кожне нове питання теми уроку закінчувалося висновками та обговоренням.

Протягом уроку викладач постійно підтримував діалог з учнями, коригував їхні відповіді.

Бортнік О.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Чубарівський центр ПТО»