Семінар-практикум вихователів гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області

18 травня 2017 року на базі ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» пройшов семінар-практикум вихователів гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області на тему «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді в умовах проживання в гуртожитку».

Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.

Директор ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» Гищук Василь Дмитрович розповів присутнім про перспективи розвитку навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах регіону.
Заступник директора ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» Косенок Надія Василівна доповіла присутнім про інноваційні форми і методи організації виховного процесу в навчальному закладі.

Перкова Інна Валентинівна розповіла про організацію санітарно-побутових та комфортних умов для проживання учнів у гуртожитку, ознайомила вихователів з організацією національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Про роль бібліотеки у формуванні громадянина-патріота України, сприяння громадянському миру та злагоді у суспільстві доповіла бібліотекар ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» Вевтоненко Інна Володимирівна.

Учні ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» під керівництвом заступника директора Косенок Надії Василівни та вихователя гуртожитку Перкової Інни Валентинівни представили присутнім позакласний захід «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину». Учні та керівники гуртків навчального закладу познайомили вихователів з власними роботами з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Підвела підсумки семінару-практикуму керівників гуртків методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.