Програмою EU4Skills організовано зустріч за темою «Розвиток Національної системи кваліфікацій. Національна рамка кваліфікацій»

Протягом 04-08 жовтня 2021 року у м. Києві, Олександр Паржницький, директор НМЦ ПТО у Запорізькій, братиме участь у відкритих дискусіях за темою «Розвиток Національної системи кваліфікацій. Національна рамка кваліфікацій», які організовані Програмою EU4Skills.

Учасники міжміністерської робочої групи є представниками із  Міністерства освіти і науки України, Національного агентства кваліфікацій, Міністерства економіки  України, Федерації роботодавців України та  академічної спільноти тощо.

Програма EU4Skills спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією.

EU4Skills підтримує реформи професійної освіти в Україні. Ключовими компонентами реформ виступають використання Національної рамки кваліфікацій для удосконалення якості підготовки фахівців, заснування системи незалежного оцінювання та сертифікації. Основною метою є підвищити привабливість та якість професійної освіти України, а також покращити її зв’язок з вимогами ринку праці.

Сьогодні, 04 жовтня, на зустрічі розповідали щодо підготовки звіту з само-сертифікації НРК відповідно до ЄРК, а саме про:

  • аналіз та дискусії проекту звіту з само-сертифікації НРК відповідно до ЄКР: загальні питання, недоліки та рекомендації щодо його покращання;
  • воркшоп – підготовка окремих суперечливих аспектів звіту разом;
  • відповіді та витання, відкрита дискусія.