ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Верстатник широкого профілю»

13 квітня 2021 року розпочався  ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Верстатник широкого профілю», у якому беруть участь переможці II етапу конкурсу з 16 областей України та м. Київ.

Через карантин фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності відбувається онлайн у дистанційному режимі.

Організатори конкурсу: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Згідно з графіком конкурсу в онлайн режимі була проведена  ідентифікація учасників.

З вітальним словом виступив  Ігор Гарбарук, заступник Міністра освіти і науки України, в якому зазначив о важливості проведення таких конкурсів в умовах боротьби з пандемії COVID-19 та наголосив, що переможці отримають стипендію Президента України.

На відкритті конкурсу зі словами привітання звернулась Ірині Шумік,  генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

Олександр Паржницький, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій  області, представив журі та ознайомив з умовами проведення конкурсу.

Ігор Бойко, начальник цеху з технічної частини АТ «Мотор Січ», голова журі, розпочав проведення теоретичного туру, де учасники виконували тестове завдання на ПК у додатку Google Classroom.

Конкурс оцінюватиме компетентне журі, до складу в тому числі увійшли:

  • Дмитро Омельченко, помічник генерального директора АТ «Гідросила МЗТГ», заступник голови журі;
  • Володимир Нілов, провідний інженер-технолог АТ «Мотор Січ», секретар журі;
  • Вадим Авербах, начальник ремонтно-механічного цеху ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»;
  • Тетяна Дрємуха, старший майстер механічного цеху ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод»;
  • Тетяна Вінниченко, інженер-технолог І категорії ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод».

Нагадуємо, що практичний тур буде проходить з 14 по 16 квітня дистанційно у режимі онлайн, де кожен учасник виконуватиме завдання в режимі постійного відеозв’язку з журі, на локації його  супроводжуватиме технічний фахівець та асистент.