Відеоконференція з членами ради учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Запорізької області

Сьогодні завдяки розвитку цифрових технологій учнівське самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області може використовувати онлайн-інструменти для спілкування, обміну ідеями та розв’язання проблем. Також це відкриває нові можливості для активної участі та обміну інформацією між здобувачами освіти та педагогічними працівниками. Тому, у 2024 році ми продовжуємо роботу учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О області ще з більшим завзяттям та нездоланним бажанням робити професійну освіту Україну ще кращою.

15 січня 2024 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області, на сервісі Zoom, була проведена відеоконференція з членами ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

На відеоконференції були присутні члени ради учнівського самоврядування та заступники директорів з виховної роботи (відповідальні за роботу учнівського самоврядування) закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На зустрічі обговорили актуальні питання роботи учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Запорізької області в ІІ семестрі 2023-2024 навчального року та визначили акцентні напрями у роботі команди.