До корпоративного ІТ-навчання долучаються педагогі Федорівського центру професійної освіти

Додатки Google – це безкоштовні ресурси, які допомагають заощадити час, ефективніше організувати спільну роботу та зворотній зв’язок зі здобувачами освіти. Google є однією з перших компаній, яка розробила ряд сервісів, що активно використовуються як домашніми, так і корпоративними користувачами. Перевагою є відсутність прив’язки до конкретної операційної системи або комп’ютера.  Для нормальної роботи достатньо мати сучасний браузер і доступ в Інтернет.

15 січня 2024 року педагоги Федорівського центру професійної освіти долучилися до корпоративного ІТ-навчання та працювали над темою “Використання цифрових інструментів Google”.

Методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Наталя Осіна створила Google Classroom з теми та наповнила матеріалами; для забезпечення ефективного навчання до теми розробила інструкції з інфографікою, відеоінструкції, тести, практичні завдання. З метою опанування теми всі учасники ІТ-навчання приєдналися до освітнього середовища. Під час навчання кожен педагог ознайомився з можливостями застосування та використання Google Диска; інструментів Google (Google Форми, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Малюнки); використання Google Keep для створення та зберігання нотаток; способами організації взаємодії між педагогічним працівником та учнем, керівництвом та педагогічним працівником; сформував вміння, навички щодо створення інтерактивного контенту за допомогою додатків Google.

Тьютор Наталя Осіна допомагала кожному педагогу, відповідала на численні запитання та надала завдання. Педагогічні працівники, які успішно виконають усі завдання отримають сертифікат.