Корпоративне ІТ-навчання крокує далі

Інтерактивна дошка є однією з найсучасніших засобів навчання. Вона дозволяє зробити процес навчання яскравим, наочним і динамічним. Серед усього різноманіття сервісів поступово увага педагогічних працівників зосереджується на можливостях віртуальної інтерактивної дошки (онлайн-дошка, електронна дошка, стіна, whiteboard) як інструменту, за допомогою якого можна посилити зацікавленість і активність здобувачів освіти; поліпшити ефективність роботи на уроках; організувати спільну діяльність учнівської молоді.

Саме тому, 12 січня 2024 року на базі ДНЗ «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти», в межах корпоративного ІТ-навчання, Науково-методичним центром професійно-технічної освіти для педагогічних працівників проведено тренінг щодо опанування інтернет-ресурсів для створення електронних інтерактивних дошок та їх застосування.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Наталя Осіна створила Google Classroom з теми, наповнила його матеріалами; для забезпечення ефективного навчання розробила інструкції з інфографікою, відеоінструкції, приклади застосування, практичні завдання. Під час навчання кожен педагог опанував 9 сервісів для створення електронних інтерактивних дошок, одержав корисні посилання на майстер-класи по роботі з цифровими сервісами.

Тьютор Наталя Осіна допомагала кожному педагогу, відповідала на численні запитання та надала завдання. Педагогічні працівники, які успішно виконають усі завдання отримають сертифікат.