Вебінар «Йдемо на територію учня: онлайн сервіси дистанційної взаємодії для організації виробничого навчання як запорука формування професійної компетенції»

30 березня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Йдемо на територію учня: онлайн сервіси дистанційної взаємодії для організації виробничого навчання як запорука формування професійної компетенції».

Ольга Шерганова, майстер виробничого навчання ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» на початку свого виступу розповіла учасникам вебінару, що поставила сама собі питання: які інструменти, платформи, сервіси та програми використовувати, щоб виробничого навчання для здобувачів освіти було ефективним? І для вирішення цього питання вона провела рефлексію після дистанційного навчання із групою 32 особи. Провела анкетування і з’ясувала, що для здобувачів освіти краще використовувати наступне: Instagram, Telegram TikTok, Discord, Meet, YouTube, Power Point замість FB, Zoom та Viber.

Протягом свого виступу спікер порекомендувала колегам, як зробити презентацію у  Power Point для здобувачів освіти більш безпечною для здоров’я та краще сприятливою для засвоєння знань. Запропонувала записувати власні відео на YouTube каналі  та надала рекомендації щодо їх якості.

На завершення свого виступу пані Ольга на слайдах презентації залишила присутнім для використання корисні «бонуси»  з деяких професій. І закінчила свій виступ такими словами: «Ви дуже дружня спільнота! Дякую Вам за це!».

Презентація