Урок-ділова гра

25 квітня 2018 року в ДНЗ «Чубарівський центр ПТО» у групі №72, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» відбувся відкритий урок-ділова гра на тему «Узагальнення і систематизація знань з теми «Текстовий редактор MS WORD». На уроці були удосконалені навички учнів в опрацюванні графічних можливостей текстового редактору MS WORD.

Урок провела майстер виробничого навчання Кір’янова Юлія Вікторівна. Вона використала на уроці різні форми роботи: спочатку було проведено фронтальне опитування у формі «бліц-опитування» з метою активізації знань учнів. Потім діти виконували практичне багаторівневе завдання на комп’ютерах, кожен зміг зробити те завдання, яке відповідало рівню його знань. Це показало диференційований підхід до перевірки знань учнів майстром виробничого навчання. І останнім завданням для учнів було творче, що виявило також вміння учнів мислити творчо та креативно. При підведенні підсумків уроку Юля Вікторівна застосувала вправу «асоціативний кущ».

Отже, на уроці учні показали високі знання текстового редактора, хороші навички роботи з використанням сучасних комп’ютерних технологій. Особливо була відзначена робота Кошуби Аміни, Чекараміт Тетяни, Онанко Карини, Заховалка Владислава, Богданової Аліни.

Бортнік О.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Чубарівський центр ПТО»