Вітаємо переможців конкурсу!

У рамках реалізації пілотного проекту по впровадженню дуальної системи професійного навчання з метою підвищення рівня професійної майстерності, теоретичної підготовки, підвищення престижу робітничої професії, виявлення кращих з професії серед робітників ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» проводився конкурс професійної майстерності «Кращий молодий електромонтер-2018».

У квітні цього року конкурс проводився в залежності від стажу роботи з професії за принципом індивідуальної участі. Учасники поділились на три групи:
до трьох років;
від 3 до 7 років;
понад 7 років.

Конкурс складався з двох етапів:
на першому етапі (теоретичному) учасники конкурсу повинні булим відповісти на тести з питань спецтехнології, електротехніки, електробезпеки, охорони праці згідно вимог до професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Всього 60 питань. Кожна правильна відповідь – 1 бал.

У другому етапі (практичному) конкурсанти повинні були на підготовленому макеті пускової апаратури трьохфазного двигуна виконати монтаж однієї із 3-х схем за умовами конкурсу.

Учні ДНЗ «Запорізький політехнічний ЦПТО» обрали для виконання монтажних робіт складну схему пуску асинхронного двигуна з динамічним гальмуванням і лічильником, яка оцінювалась у 60 балів.

Теоретичний етап проводився на базі учбового комбінату ВКіПК.
Практична частина проводилася на базі цеху № 11.
При підведенні підсумків конкурсу враховувалось:
– час виконання завдання;
– якість виконаної роботи, відповідність нормам і правилам;
– організація робочого місця;
– дотримання правил ОП і безпеки;
– правильність відповідей на теоретичні запитання.

Усього у конкурсі приймав участь 31 конкурсант, з них 5 учнів ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти».

За результатами конкурсу «Кращий молодий електромонтер-2018» зі стажем роботи до 3 років із 19 конкурсантів учні нашого навчального закладу показали такі результати:
Мороз Владислав – гр. ЕМ-126 – 121 бал – 2 місце
Мошеренков Дмитро – гр. ЕМ-126 – 120 балів – 3 місце
Кабанова Діана – гр. ЕМ-126 – 119 балів – 4 місце
Кудін Володимир – гр. ЕМ-126 – 107 балів – 5 місце
Ковальонок Андрій – гр. ЕМ-125 – 90 балів – 8 місце

Нагородження переможців та призерів конкурсу відбулося 23 квітня 2018 року в ВКіПК ТОВ «ЗТМК».

Вітаємо переможців та призерів конкурсу!

Юхименко Н.І.,
старший майстер
ДНЗ «Запорізький політехнічний ЦПТО»