Семінар педпрацівників харчової промисловості та торгівлі

26 жовтня 2017 року на базі ДНЗ «Василівський професійний ліцей» відбувся обласний семінар-практикум педагогічних працівників ПТНЗ харчової промисловості і торгівлі з професії «Кухар», «Продавець».

За планом роботи семінару виступила Палига Олена Валеріївна директор ДНЗ «Василівський ПЛ». Вона доповіла про історію становлення та перспективи розвитку навчального закладу, проблеми та задачі на сучасному етапі.

З метою ознайомлення учасників семінару з навчальним закладом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Вайло Людмила Валентинівна та провела екскурсію по навчальному закладу.

У рамках співпраці навчального закладу з роботодавцями була запрошена представник Центру зайнятості – Грушко Олена Дмитріївна. Вона розповіла про проблеми та потреби в робітничих кадрах на сучасному етапі в різних галузях промисловості.

З методичною доповіддю-презентацією за темою «Інноваційні підходи до організації уроків професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки з професій харчової промисловості та торгівлі» виступила голова методичної комісії з професій «Кухар», «Продавець» ДНЗ «Василівський ПЛ» Діденко Неля Анатоліївна. Вона доповіла, що впровадження елементів інноватики в навчально-виробничий процес – це вимоги часу, які допоможуть майбутньому робітнику адаптуватись у сучасному соціумі.

На високому професійному та методичному рівні провела відкритий урок професійно-практичної підготовки з професії «Кухар» майстер виробничого навчання ДНЗ «Василівський ПЛ» Мухіна Оксана Юріївна за темою «Приготування різних начинок для виробів з тіста». Учасники семінару визнали актуальність застосування на уроці сучасної оргтехніки для викладення матеріалу, використання відео-ролеків, закріплення трудових прийомів практичним завданням, особистий показ майстра, та презентація домашнього завдання ученицею на тему уроку.

З метою підвищення професійної майстерності, популяризації фахових здобутків, кращого виробничого досвіду були проведені майстер-класи на теми «Оформлення святкових та креативних подарунків» (майстер виробничого навчання Сіра Ліля Вікторівна), «Зав’язування шарфів та краваток «За стилем» (майстер виробничого навчання Попова Галина Петрівна), «Нарізування овочів «Осінній калейдоскоп» (майстер виробничого навчання Голубєва Оксана Андріївна та викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Кудіна Любов Іванівна), «Солодкі страви» (майстер виробничого навчання Антоненко Людмила Валентинівна). Присутні відмітили високий фаховий рівень майстрів виробничого навчання в організації та проведенні майстер-класів.