Обласний онлайн-семінар викладачів природничого циклу (хімія, біологія, екологія)

11 лютого 2021 року на платформі Zoom пройшов обласний онлайн-семінар викладачів природничого циклу (хімія, біологія, екологія) закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області за темою «Методологічний інструментарій як гарант об’єктивності і якості освітніх результатів».

На початку семінару виступила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Оксана Матяшева, яка звернула увагу присутніх на актуальність теми та зазначила, що оцінювання має відповідати не лише змісту та методам навчання, а й способам, які допомагають здобувачам освіти продемонструвати свої навчальні досягнення.

Поділились власним досвідом та презентували свої напрацювання наступні спікери:

Світлана Антонюк, викладач біології та екології ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти»;

Тетяна Мокляк, викладач хімії ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти»;

Ольга Супрун, викладач хімії та біології ДНЗ «Василівський професійний ліцей»;

Анастасія Гітуляр, викладач хімії ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту».

Представлені матеріали з власного професійного досвіду містили діагностичні інструментарії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти, які були цікавими, насиченими та змістовними. Продемонстрували диференційований підхід у формуванні позитивної мотивації здобувачів освіти, відборі змісту, форм, методів оцінювання, створенні освітнього середовища відповідно до індивідуальних потреб та здібностей здобувачів освіти.

Після виступів спікерів спільними зусиллями попрацювали на безкоштовному інтерактивному сервісі від Google, а саме на дошці Google Jamboard.

За результатами проведеного онлайн-семінару спікерам були видані сертифікати (обсягом 3 години).

Наприкінці заходу  методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Оксана Матяшева подякувала присутнім за плідну роботу та побажала здоров’я, наснаги, нових творчих і продуктивних ідей.