ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Продавець продовольчих товарів»

04 квітня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з професії «Продавець продовольчих товарів».

Організатори: Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Від НМЦ ПТО у Запорізькій області на конкурсі були присутні: Паржницький О.В. – директор НМЦ ПТО у Запорізькій області, Петерик С.М. – заступник директора з навчальної роботи НМЦ ПТО у Запорізькій області, методист Таран М.В.

Метою конкурсу було закріплення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, популяризація фахових здобутків, вивчення досвіду кращих фахівців з професії «Продавець продовольчих товарів» в системі професійно-технічної освіти.

У конкурсі брали участь 4 представник-переможці І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Продавець продовольчих товарів»: Державного навчального закладу «Мелітопольське ВПУ», Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей».

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного і практичного турів. Теоретичний тур складався з виконання тестових завдань на ПК і полягав у перевірці теоретичних знань з професії «Продавець продовольчих товарів».

Практичний тур проводився в навчальному та реальному магазинах та відповідав вимогам рівня кваліфікації «Продавець продовольчих товарів 3 розряду».

Переможцями конкурсу стали:
1 місце – Нікітченко Аліна, учениця ДНЗ «Василівський професійний ліцей»;
2 місце – Капраль Ірина, учениця ДНЗ «Василівський професійний ліцей»;
3 місце – Тиць Карина, учениця ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище».

Учасники конкурсу нагороджені дипломами, грамотами та цінними призами, а переможниця братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів», який відбудеться у травні 2018 року у Державному навчальному закладі «Южноукраїнський професійний ліцей».