Засідання експертної творчої групи «Берегиня»

08 червня 2023 року відбулося підсумкове засідання експертної творчої групи викладачів української мови та літератури м. Запоріжжя «Берегиня» за допомогою платформи Zoom. У навчальному році члени групи продовжували роботу над темою «Використання сучасних освітніх технологій на уроках української мови і літератури в умовах модернізації освітнього процесу». На порядку денному важливі питання:

  1. Звіт про роботу експертної творчої групи у 2022-2023 навчальному році.
  2. Вивчення перспективного педагогічного досвіду викладачів стосовно підготовки учнів до участі у творчих конкурсах .
  3. Перспективний план на 2023/2024 навчальний рік.

Засідання групи відкрила керівник Наталія Нестеренко, яка побажала викладачам плідної роботи.

Учасників засідання було поінформовано щодо різних аспектів роботи творчої групи (участь у підготовці та проведенні  обласних масових заходів, виступи на вебінарах, створення публікацій у науково-методичних виданнях). Пані Наталія відзначила, що результатом роботи є методичний збірник на тему «Використання сучасних освітніх технологій на уроках української мови і літератури в умовах модернізації освітнього процесу». Жанна Чигилейчик, викладач ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», зауважила, що в умовах воєнного стану та дистанційної форми навчання важко проводити навчально-виховну та методичну роботу, але попри це, усі заплановані заходи  вдало реалізовані.

Учасникам заходу було запропоновано обмін думками щодо перспективного плану роботи творчої групи на 2023/2024 навчальний рік. Керівник групи запропонувала нову методичну тему «Реалізація компетентісного підходу на уроках словесності як вимога сучасності» із подальшим оформленням збірки рекомендацій та практичних напрацювань за цією темою.

Методист НМЦ ПТО у ЗО Лілія Четверякова подякувала колегам за співпрацю та зазначила, що спільна робота педагогів експертної творчої групи спрямована на підвищення фахової майстерності педагогічних працівників, на розвиток творчого потенціалу кожного викладача.

Бажаємо успіхів, натхнення, нових звершень викладачам експертної творчої групи «Берегиня», а також усім викладачам української мови та літератури! Мира всім нам!