Захищене і здорове покоління

З 23 по 27 квітня 2018 року в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» проводився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та заходи до Всесвітнього Дня охорони праці. В цьому році день охорони праці проходив під девізом «Захищене і здорове покоління».

Одним із заходів Тижня було проведення конкурсу плакатів і стіннівок. На плакатах учні відобразили своє бачення охорони праці та небезпечні випадки, які можуть виникнути в період трудової діяльності людини.

26 квітня були підведені результати конкурсу та проведено лінійку.

День охорони праці припав з трагічним для всього людства Днем Чорнобильської катастрофи. Директор ліцею Риженьких Микола Васильович у своїй промові відзначив героїзм ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, трудовий подвиг багатонаціонального народу колишнього СРСР. Також директор наголосив на важливості зміцнення та збереження здоров’я дітей і молоді.

На лінійку було запрошено страхового експерта Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Дзюбу Марину Ігорівну. Після нагородження переможців конкурсу Марина Ігорівна провела для учнівської молоді єдиний урок з питань охорони праці.

По закінченні заходу слово було надано інженеру з охорони праці ліцею Скрипку Ярославу Анатолійовичу, який зазначив, що доволі часто молоді працівники приймають не досить обдумані рішення, пов’язані з ризиками, та не усвідомлюють, що їхня необачність на робочому місці може спричинити небезпеку не тільки для їхнього життя, але й для життя і здоров’я оточуючих. Учням відповіли на їх питання та вкотре наголосили, що на світі немає нічого ціннішого за життя людини!

Скрипко Я.А.,
інженер з охорони праці
ДНЗ «Запорізький ПЛА»