Вебінар «Профілактика професійного вигорання педагогічного працівника»

22 березня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Профілактика професійного вигорання педагогічного працівника».

Олена Лещенко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти, заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету розпочала свій виступ із визначення терміна «професійне вигорання». Наступним кроком її розповіді було ознайомлення присутніх із факторами, що сприяють виникненню синдрому «вигорання».

Пані Олена розповіла про симптоми професійного вигорання та їх різновиди. Також провела діагностичне експрес-тестування з учасниками вебінару за для виявлення: чи перетнули вони межу кризи, і стали на шлях, який веде до вигорання. Спікер наголосила, що від синдрому «вигорання» є рішення – це  необхідність змінити стиль життя, змінитися самим!

Педагог ознайомила колег із профілактикою професійного вигорання та провела з колегами практичні вправи на саморегуляцію: «посмішка», «м’язова енергія», «мобілізуючі сили», «звукова гімнастика». І завершила свій виступ словами Б. Франкліна: «Вчися знаходити в житті радість – ось найкращий спосіб привернути щастя».

Презентація

Дельфінотерапія

Спеціальності СПП 2021