Вебінар «Коли мистецтво приходить на допомогу. Біологія в картинах, фото та музиці»

25 січня 2023 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Коли мистецтво приходить на допомогу. Біологія в картинах, фото та музиці».

Під час виступу, Сергія Лосіка, викладача ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», учасники вебінару мали змогу «зануритися» у творчість. Спікер ознайомив колег із прикладами вивчення біології застосовуючи мистецтво – це й фотографії, картини, музика. Серед них видатні: «В’язана пліснява» від  Elin Thomas, бактеріальна карта Нью Йорка, «Зоряна ніч» у молекулах ДНК та багато інших. А також за допомогою фрески «Створення Адама» продемонстрував колегам, як можна практично застосувати картини на уроці для вивчення предмета. Пане Сергію наголосив, що здобувачі освіти із зацікавленістю ставляться до таких практичних завдань та із задоволенням їх вирішують.

Педагог завершив свій розказ такими словами: «Мистецтво дозволяє бачити красу навколишнього світу. Тільки людина, яка цінить красу природи, не буде її нищити».