Співпраця ЗП (ПТ) О Запорізької області з організацією SEQUA (Німеччина) у межах проєкту «Впровадження елементів дуального професійного навчання в рамках програми «EU4Skills» у 2022/2023 навчальному році»

25 січня 2023 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбулась нарада щодо стану впровадження міжнародного проєкту у закладах П(ПТ)О.

В нараді взяли участь заступник виконавчого директора ЗОСПП(Р) «Потенціал» (Рада з питань освіти і науки) Валерій Сапронов, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Олександр Паржницький і представники центру, а також заступники директорів з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Запорізький політехнічний центр ПТО»,  ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище».

У вступному слові директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Олександр Паржницький, наголосив на актуальності цієї наради та проміжних результатах реалізації міжнародного проєкту в закладах П(ПТ)О, а також повідомив про стратегію щодо подальшого розвитку.

Валерій Сапронов, зосередив увагу присутніх на необхідності додаткової популяризації проєкту, зокрема на сайті НМЦ ПТО у Запорізькій області та постійному моніторингу потреб учасників проєкту.

Учасники заходу обговорили основні питання щодо організації проведення тренінгів для слухачів та педагогічних працівників закладів П(ПТ)О й наставників на підприємствах, залучених до процесу навчання.

За результатами зустрічі було ухвалено рішення щодо виконання обговорених питань найближчим часом.