Вебінар «Інноваційні технології у підготовці здобувачів освіти будівельного напряму»

02 березня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Інноваційні технології у підготовці здобувачів освіти будівельного напряму».

Наталя Орел, викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  розпочала свій виступ висловом Леонардо да Вінчі: «Якщо запастися терпінням, то посіяні насіння неодмінно дадуть добрі сходи». Вона звернула увагу колег, що на її думку, самою повчальною дисципліною, самим живим прикладом для здобувача освіти є сам викладач. Пані Наталя розповіла учасникам вебінару, що вона вирішила не боротися зі звичкою здобувачів освіти користуватися мобільним телефоном, а застосовувати його з користю під час вивчення навчального предмету. Мобільні засоби дозволяють організувати процес навчання за допомогою Інтернет зв’язку та таких пристроїв, як смартфон, планшет, ноутбук.

Протягом вебінару спікер перелічила, які сервіси застосовує в освітньому процесі для навчання здобувачів освіти, а саме: презентації Microsoft PowerPoint, онлайн калькулятори для розрахування,  вправи в LearningApps.org, тестування  з Google Формами, створення тестових завдань у проєкті «На урок», Classtime, Quizizz, Wordwall. Педагог розповіла присутнім, що за допомогою цих освітніх платформ вона здійснювала дистанційне навчання у синхронному та асинхронному режимі.

На завершення свого виступу викладач закликала колег організовувати освітній процес із застосуванням інноваційних технологій у підготовці здобувачів освіти, а саме використовувати ІКТ для підвищення мотивації до навчання та якості здобування освіти майбутніх кваліфікованих робітників.

Презентація