Вебінар «Елементи STEM та STEAM освіти при викладанні предметів природничо-математичного циклу»

13 лютого 2024 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Елементи STEM та STEAM освіти при викладанні предметів природничо-математичного циклу».

Марина Легуцька, викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» на початку свого виступу ознайомила колег із «моделлю сучасного випускника закладу освіти», що допомагає розвивати у здобувачів освіти особистість, новаторство та патріотизм. Запропонувала присутнім згадати про комплексні проєкти та наочно продемонструвала їх елементи, що виконані особисто здобувачами освіти.

Пані Марина детально розповіла про елементи STEM та STEAM освіти, що застосовує під час викладання предметів природничо-математичного циклу. А саме: під час проведення лабораторних, дослідницьких та практичних робіт. Спікер зауважила, що зацікавлення предметом є одним із головніших потреб учасників освітнього процесу. Вона навела приклади фрагментів завдань, за допомогою яких мотивує до вивчення предметів природничо-математичного циклу.

На завершення свого спічу педагог наголосила, що застосування елементів STEM та STEAM в освітньому процесі допомагає підготувати здобувачів освіти до реального життя, розвиває в них гнучкість та креативне мислення, що допомагає у майбутньому вирішувати складні виробничі або життєві завдання.