Обласний круглий стіл викладачів математики

15 лютого 2024 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області, на сервісі Zoom, був проведений обласний круглий стіл викладачів математики на тему “НМТ-2024. Підготовка здобувачів освіти до тестування з математики.”, в якому взяли участь 26 викладачів області.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Наталя Осіна запропонувала для обговорення наступні запитання:

  • Загальна інформація та нормативно-правова база щодо проведення НМТ з математики у 2024 році.
  • Особливості підготовки здобувачів освіти до НМТ-2024.
  • Використання онлайн-інструментів під час підготовки здобувачів освіти до НМТ з математики.
  • Огляд посібників, збірників завдань для підготовки здобувачів освіти до НМТ з математики.

Роман Шумада, завідувач обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти КЗ “Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” ЗОР, ознайомив присутніх з результатами проведення НМТ з математики у 2023 році, звернув увагу присутніх на особливості та складові тестів у 2024 році, ознайомив з процедурою проведення НМТ-2024, надав рекомендації джерел для підготовки та успішного проходження НМТ з математики.

Далі викладач математики ДНЗ “Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти” Вікторія Шоя продемонструвала присутнім онлайн-інструменти, які вона використовує під час підготовки здобувачів освіти до НМТ з математики, а саме платформу Мій Клас, інтернет-ресурси Live Worksheets та Sutory за допомогою яких створює робочі аркуші які використовує під час підготовки здобувачів освіти до НМТ з математики. До обговорення сервісів, які можна використовувати під час підготовки до НМТ з математики, долучилася викладач математики Федорівського центру професійної освіти Алла Шепель та поділилася досвідом роботи з ресурсом Wizer.me, викладач продемонструвала свій контент та як саме вона взаємодіє зі здобувачами освіти. Викладач математики ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” Лілія Мілочкіна звернула увагу присутніх на платформу “Всеукраїнська школа онлайн” та на інші сервіси та платформи, які використовує вона. Далі викладач математики ДНЗ “Запорізький професійний ліцей автотранспорту” Оксана Теплова ознайомила викладачів математики області з досвідом роботи зі здобувачами освіти  з довідковими матеріалами на платформі Google Jamboard, розповіла про платформи та сервіси, які вона використовує для підготовки до НМТ-2024.

Наталя Осіна, методист центру, зробила огляд інтернет-ресурсів для підготовки здобувачів освіти до НМТ з математики у період дистанційного навчання, продемонструвала сервіси для роботи викладача та надала рекомендації щодо безплатних дистанційних курсів для здобувачів освіти для підготовки до НМТ з математики. Далі пані Наталя зробила огляд посібників, збірників завдань для підготовки здобувачів освіти до НМТ з математики.

На завершення круглого столу методист центру Наталя Осіна ознайомила учасників з планом роботи на 2024 рік, а учасники поділилися своїми емоціями та висловили подяку за актуальний, цікавий та  інформативний матеріал.