Вчимо правила поведінки на залізниці

В рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» вирішили приділити особливу увагу вивченню правил поводження на залізниці. З приводу цього питання класні керівники Полуляхова Альона Андріївна та Карлиханова Оксана Володимирівна організували в ліцеї перегляд пізнавальних фільмів та провели роз’яснювальну бесіду з учнями.

31 жовтня 2017 року учні ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Кілімова Анатолія Вікторовича, інженера з охорони праці Режко Катерини Миколаївни та майстрів виробничого навчання завітали до Пологівського локомотивного депо.

Ліцеїстів гостинно зустрів голова профкомітету Вяльцев Михайло Вікторович, показавши музей локомотивного депо та ознайомивши з історією пологівської залізниці від часів заснування до сьогодення. Учні із великим зацікавленням розглядали фотокартки колишніх робітників залізниці, знаходячи своїх рідних та знайомих, а також із захопленням ознайомилися з експонатами музею, які мають неабияку цінність в історії розвитку залізниці.

Учні ліцею також уважно прослухали лекцію «Безпека на залізниці», яку підготував для них начальник сектору охорони праці локомотивного депо Носко Володимир Федорович. Він розповів про те, які небезпеки можуть спіткати на залізниці, як треба поводити себе на залізничному транспорті та переходячи залізничні колії. Особливу увагу було приділено основним правилах поводження на залізниці, які повинна знати кожна людина, щоб зберегти своє життя. По закінченню лекції учням подарували яскраві закладки та пам’ятки правил поводження на залізниці.

Учні та керівництво ліцею дуже вдячні адміністрації локомотивного депо за приємну зустріч, корисну інформацію та сподіваються ще не раз завітати у гості до залізничників.

Режко К.М.,
інженер з охорони праці
ДНЗ «Пологівський ПЛ»