Становлення майбутніх фахівців

Справжній професіонал свого діла народжується не одразу, а поступово: від засвоєння робітничої професії до отримання інженерних спеціальностей: технологів, конструкторів, програмістів.

У 2018-2019 навчальному році до ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийшли першокурсники, які виявили бажання отримати затребовану на сучасному ринку праці професію «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з ПК».

Протягом навчального року вони вивчали теорію та проходили практичне навчання у виробничих майстернях училища. Першокурсникам 2018-2019 н.р. незвичайно пощастило. Перед виходом на щоденне навчання на АТ «Мотор Січ» вони мали змогу ознайомитись та отримати перші трудові прийоми та навички у роботі на верстатах з програмним керуванням. Поряд із проходженням практики в токарних та фрезерних майстернях, майбутні верстатники займались в навчально – практичному центрі для підготовки операторів верстатів з програмним керуванням, який був створений в цьому навчальному році.

Через декілька днів наші хлопці та дівчата стануть часткою виробничого колективу підприємства – замовника кадрів АТ «Мотор Січ». Для якісного вливання у виробничий колектив майстер виробничого навчання Козачков О.І. та викладач спеціальних дисциплін Захаренко Г.С. сумісно провели кілька лабораторно-практичних занять, де учні розглядали типові технологічні процеси обробки різноманітних деталей, розраховували режими різання та працювали над читанням технічних креслень.

У червні 2019 року учні-прешокурсники складатимуть перші кваліфікаційні іспити на встановлення робочого розряду. Сподіваємось, що результати іспитів будуть достойними.

Козачков О.І., майстер в/н;
Захаренко Г.С., викладач спецдисціплін в/н
ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»