Співпраця закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з німецькою організацією SEQUA у рамках проєкту «Впровадження елементів дуального професійного навчання в рамках програми «EU4Skills» у 2022/2023 навчальному році»

07 вересня 2022 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти відбулася онлайн-зустріч з обговорення і розв’язання проблемних питань щодо Угоди про реалізацію проєкту представниками німецької організації SEQUA та представниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На заході були присутні: керівник проєкту Анастасія Тульке, головний спеціаліст проєкту Мартін Штреле, координатор проєкту Фолькер Штотснер,  заступник виконавчого директора ЗОСПП(Р) «Потенціал» (Рада з питань освіти і науки) Валерій Сапронов, керівник та представники Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», ДНЗ «Запорізький політехнічний центр ПТО», ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище».

Відкрив захід директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Олександр Паржницький, який привітав учасників та побажав плідної праці.

В ході обговорення увага була зосереджена на правах та обов’язках виконання угоди між сторонами. Були обговорені детальні питання фінансування німецькою стороною з урахуванням чинних законодавств України, а також питання щодо форс-мажорних обставин та надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути під час співпраці і, які не залежать від учасників проєкту.

За результатами зустрічі було прийнято рішення доопрацювати інформацію, яка була висвітлена в ході робочої зустрічі.