Розгляд пункту “Забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього (навчально-виробничого) процесу” в Акті готовності закладу освіти до нового навчального року

7 вересня 2022 року методистом Науково-методичного центру-професійно-технічної освіти у Запорізькій області Логіновою Аллою проведено онлайн-зустріч з відповідальними особами за охорону праці у закладах освіти Запорізької області щодо заповнення Акту готовності закладу освіти до нового навчального року.

На заході розглянуто пункт «Забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього (навчально-виробничого) процесу». Методистом Логіновою Аллою надано роз’яснення щодо актуальності та достовірності інформації, яку подають відповідальні особи з охорони праці щодо безпеки життєдіяльності у закладі освіти, а саме: наявність правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників закладу освіти, колективного договору, посадових інструкцій з розділом з охорони праці та безпеки життєдіяльності, наказу про призначення відповідальних осіб за охорону праці, пожежну та електробезпеку тощо.

Логінова Алла акцентувала увагу відповідальних осіб з охорони праці на строках перегляду інструкцій з охорони праці, з професій та видів робіт, посвідчень та протоколів перевірки знань з охорони праці.

Учасники заходу активно взаємодіяли один з одним, задавали питання щодо інструктажів та оформленні наказів.

По закінченню зустрічі методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Логінова Алла побажала мирного неба учасникам заходу, виказала сподівання на наступну зустріч.