Про проведення онлайн-вебінару в рамках методичного тижня

25 січня 2021 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» розпочався методичний тиждень. Викладач математики Лілія Мілочкіна провела для колектива училища онлайн вебінар за темою «Створення онлайнового освітнього середовища під час дистанційного навчання за допомогою сервісу ZOOM та інших хмарних сервісів».

Викладач поділилася особистим досвідом здійснення  онлайн-навчання під час карантину, технічними можливостями хмарної платформи zoom для реалізації освітнього процесу дистанційно. Дала дієві поради колегам щодо інтеграції різноманітних онлайн-сервісів в урок, показала приклади інструментарія для інтерактивного наповнення уроків. Як методист, розповіла про доцільність використання під час демонстраційних моментів в zoom тих чи інших методичних прийомів, про можливості реалізації різноманітних педагогічних та навчальних задач онлайн. Поділилась своїми «родзинками» та лайфхаками. Особливу увагу приділила можливостям платформи zoom робити якісні скрінкасти навчального матеріалу, показала свої варіанти як робити якісний відеоконтент для учнів за допомогою мобільних застосунків.

Головний меседж промови викладача: «Технології модернізуються, але одне залишається незмінним – не існує методів навчання без учителя».

Лілія Мілочкіна,
викладач ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»