Підвищення кваліфікації. Семінари з будівельної галузі!

Є кілька способів розбивати сади:
кращий з них – доручити цю справу садівнику.
Карел Чапек

Говорячи про підготовку майбутніх кваліфікованих робітників, ми, насамперед припускаємо, що це справа професіоналів, «універсальних» фахівців, які вдало поєднують теорію з практикою.

Протягом семінару педагоги будівельної галузі знайомились з представниками компаній-організаторів, асортиментом їх продукції, а саме:
– виступ технічного спеціаліста ТДВ СІНІАТ, суміші PLATO для механізованого нанесення, принцип та технології використання;
– виступ технічного спеціаліста компанії KALETA, станції для механічного нанесення гіпсових сумішей, принцип роботи та переваги;
– виступ технічного спеціаліста компанії Olejnik, інструмент для штукатурних робіт, асортимент, призначення та застосування.

Педагоги взяли участь у майстер-класі з оздоблення стін механізованим способом нанесення штукатурки за допомогою суміші PLATO Multistart та станції KALETA.

Підсумок семінару було підведено жвавим спілкуванням за круглим столом з представниками компаній-організаторів та врученням сертифікатів «Механічне нанесення гіпсових сумішей».

Згурська Т.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО».