Державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар»

Згідно з графіком навчально-виробничого процесу 23 січня 2018 року в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» 29 учнів склали державну кваліфікаційну атестацію та отримали кваліфікацію «Кухар 4 розряду». Випускники показали високий рівень підготовки. Їм присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з професії «кухар» і видано дипломи.

Голова ДКА Курілова Тамара Іванівна, директор ТОВ «Україна», вручила 5 дипломів з відзнакою кращим випускникам ліцею: Кондор Наталії, Петровій Олені, Рогозіній Риммі, Суменковій Віталіні та Сиваш Тетяні.

Стало традицією проводити кваліфікаційні іспити з професії «Кухар» у формі захисту дипломних робіт та приготовлених страв, під час яких проявляється творчість учнів, вміння спілкуватися та презентувати свою страву. Захист супроводжувався майстер-класами. Тематика дипломних робіт була спрямована на кухню регіонів України.

Учениці Рогозіна Римма й Суменкова Віталіна провели майстер-клас за темою «Приготування фаршированої курки». Учениця Кондор Наталія провела майстер-клас за темою «Фарширована риба». Салати «Цезар» і «Хуторок» приготували Бойко Анастасія і Казарян Тереза. Смачні десерти-креми вершково-ванільні, горіхово-сметанні та багатошарові желе презентували Петрова Олена і Сиваш Тетяна. Родзинкою десерту стало «Желе 3D», приготовлене Світланою Плетінь.

Атестаційна комісія була вражена творчими роботами випускників. А майстер виробничого навчання Самчук Наталія Вікторівна і викладач предмету «Технологія приготування їжі» Кащенко Наталія Володимирівна пишалися своїми вихованцями.

Постійно нашим навчальним закладом вивчаються потреби роботодавців в регіоні. Для гнучкого реагування на них створена база даних про працевлаштування випускників ліцею. Сьогодні на ринку праці конкурентно-спроможні висококваліфіковані робітники, якими є випускники нашого ліцею. Тому й працевлаштовані вони на підприємствах міста і району: в кафе «Корона», «Анастасія», «Піцерія», «Стелсі», в їдальні ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», ТОВ «Дніпрокераміка», ТОВ «ГДК «Мінерал» та пекарні «Урожай» м. Запоріжжя.

Демарецька Т.І.,
викладач
ДНЗ «Пологівський ПЛ»