ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Флорист»

06 квітня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з професії «Флорист».

Організатори: Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Від НМЦ ПТО у Запорізькій області на конкурсі були присутні: Петерик С.М. – заступник директора; методисти: Тимченко Н.І. та Таран М.В.

Метою конкурсу було закріплення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, популяризація фахових здобутків, вивчення досвіду кращих фахівців з професії «Флорист» в системі професійно-технічної освіти.

У конкурсі брали участь 4 представники-переможці І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Флорист»: Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» та Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей сервісу».

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного і практичного турів. Теоретичний тур складався з виконання тестових завдань на ПК і полягав у перевірці теоретичних знань з професії «Флорист».

Практичний тур проводився в навчальній майстерні. Він відповідав вимогам рівню кваліфікації «Флорист 4 розряду» та передбачав виконання весільного букету на декоративному каркасі.

Переможцями конкурсу стали:
1 місце – Лісніча Анастасія, учениця ДНЗ «Запорізький ПЛС»;
2 місце – Ягниченко Вікторія, учениця ДНЗ «Запорізький ПЛС»;
3 місце – Колодій Вероніка, учениця ДНЗ «Запорізьке ВПУ».

Учасники конкурсу нагороджені дипломами, грамотами та цінними призами, а переможниця братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Флорист», який відбудеться у травні 2017 року у м. Чернігові.