День відкритих дверей у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»

Профорієнтація у закладі професійної (професійно-технічної) освіти сьогодні є невіддільною складовою діяльності закладу освіти. Зрозуміння власних інтересів, здібностей і можливостей стає ключовим етапом у виборі майбутньої професії для кожного учня. Особливо в контексті сучасного ринку праці, який постійно змінюється і вимагає від фахівців різноманітних навичок і компетенцій.

Важливість профорієнтаційної роботи полягає у тому, щоб надати учням достатньо інформації про різні професії, їхні вимоги та перспективи. Саме тому, 28 березня 2024 року Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище» організував профорієнтаційний захід – День відкритих дверей.

На присутніх чекала насичена програма: знайомство зі спеціальностями закладу освіти: економічного, будівельного та художнього напряму, з умовами та перевагами навчання саме у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», виставка робіт здобувачів освіти у найрізноманітніших техніках та неймовірно цікаві майстер-класи, до яких були залучені не лише майбутні вступники, але і їхні батьки. Важливо зазначити увагу на індивідуальному підході до кожного учасника активностей, врахування інтересів, сильні сторони й можливості.

День відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» пройшов у чудовій атмосфері з творчим настроєм, що надихає.