Зустріч однодумців

24 жовтня 2018 року в бібліотеці імені В. Маяковського відбулося засідання експертної творчої групи викладачів української мови та літератури м. Мелітополя «Дивослово».

На порядку денному – актуальні питання:
1.Аналіз роботи за 2017-2018 навчальний рік та затвердження плану роботи творчої групи на поточний навчальний рік.
2.Обговорення змін до навчальних програм з української мови та української літератури у 2018-2019 н.р. Опрацювання методичних рекомендацій щодо викладанні відповідних предметів.
3. Проведення практичної читацької конференції серед учнів ЗП(ПТ)О  м Мелітополя на тему «Творчий вернісаж: сторінками сучасних творів».

Учасники засідання проаналізували роботу експертної творчої групи за 2017-2018 н.р. і затвердили план роботи на поточний навчальний рік. Керівник групи Кардашова Н.Г. виступила з повідомленням стосовно методичних рекомендацій МОН України щодо викладання української мови та літератури у 2018-2019 навчальному році, які розміщено в листі МОН України від 03.07.2018 №1/9-415, а також в блозі методиста НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякової Л.І. Викладачі групи «Дивослово» ознайомилися з методичними рекомендаціями і взяли до уваги у роботі.

Цікаво і насичено пройшла читацька конференція серед учнів профтехосвіти м. Мелітополя. Захід спрямований на розвиток навичок самостійної роботи з книгою, головною метою було привернення уваги учнів до сучасної української літератури, виявлення читацької думки. Учасники конференції презентували твори Ліни Костенко, Сергія Жадана, Артема Чеха, Ірен Роздобудько та інших українських письменників. Учень  ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Бойко Роман познайомив присутніх з власним електронним читацьким щоденником. Такі заходи виховують любов до української культури, літератури, почуття гордості за те, що ми – українці.

Засідання групи пройшло в доброзичливій творчій атмосфері. Бажаємо успіхів у роботі викладачам української мови і літератури!