Завершення майстер-класу “Цифрові інструменти для створення інтерактивних плакатів”

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області 01 грудня 2023 року завершив проведення майстер-класу “Цифрові інструменти для створення інтерактивних плакатів”, якій розпочався 16 жовтня 2023 року.

На майстер-клас зареєструвалися 200 педагогічних працівників України, з них 154 педагога приєдналися до Google Classroom, де відбувалося навчання. Учасники майстер-класу мали змогу опанувати три Інтернет-ресурси для створення інтерактивних плакатів (ThingLink, H5P, Genial.ly). Для забезпечення ефективного навчання  тьютор майстер-класу Наталя Осіна розробила відеоінструкції, тести, практичні завдання, підготувала теоретичні та додаткові матеріали з теми. Ефективний зворотній зв’язок із учасниками майстер-класу був  налаштований через системи сповіщень, здачі робіт, отримання приватних консультацій в середовищі Google Classroom. Результатом ефективного навчання за програмою стало створення власних інтерактивних плакатів.

Електронні версії сертифікату обсягом 10 академічних годин (0,3 кредиту ЄКТС) отримали 109 педагогів України. Сертифікат має всю інформацію згідно з вимогами чинного законодавства, зокрема Постанові КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області вітає всіх педагогічних працівників, які опанували теоретичну та практичну частини майстер-класу та отримали сертифікат. Дякуємо всім за участь та запрошуємо на наступні дистанційні курси та майстер-класи.

Ознайомитись з відгуками учасників майстер-класу можна за покликанням https://wakelet.com/wake/K6LqQFbVQ57Ej62MUWj_V