Використання цифрових електронних ресурсів під час освітнього процесу

26 жовтня 2023 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти» проведений обласний онлайн-семінар для педагогічних працівників з професій машинобудівного напряму на тему «Використання цифрових електронних ресурсів під час освітнього процесу».

Відкрила семінар методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Маріанна Немченко.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти» Ганна Шулепіна розповіла про основні здобутки та перспективи розвитку центру, зосередила увагу на проблемах і завданнях на сучасному етапі.

Заступник директора з методичної роботи ДНЗ «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти» Тетяна Пискун презентувала використання цифрових освітніх ресурсів, які є запорукою якісної організації освітнього процесу.

Успішно представлена доповідь-презентація викладача ДНЗ «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти» Лілії Черкіс, у якій розкрито питання сучасного дидактичного забезпечення освітньої діяльності на уроках спеціальної технології з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Вікторія Рєзніченко, викладач ДНЗ «Запорізький промисловий центр ПТО», використовуючи презентацію, надала інформацію щодо загальних вимог, структури, принципу складання електронного навчального посібника, а також інструкції з його використання з професії «Електрогазозварник».

Наталя Осіна, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, зробила огляд інтернет-ресурсів для дистанційної роботи сучасного педагогічного працівника.

Сніжана Кучеренко, практичний психолог ДНЗ «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти», говорила про важливий психологічний супровід учасників освітнього процесу в умовах сьогодення.

При підведенні підсумків онлайн-семінару Маріанна Немченко акцентувала увагу на важливості використання цифрових освітніх ресурсів та інтерактивних цифрових освітніх платформ. Електронні видання дозволяють створювати наочні та інформаційно насичені уроки, підвищують інтерес у здобувачів освіти до предмета за рахунок нової форми подання матеріалу, надають рівний доступ учасникам освітнього процесу незалежно від місця проживання та форми навчання.

Педагогічні працівники відзначили високий рівень організації онлайн- семінару, його насиченість.