Вебсемінар «Дотримання вимог законодавства при здійсненні освітньої діяльності ЗП(ПТ)О. Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти»

18 червня 2020 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області для заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти відбувся вебсемінар на тему «Дотримання вимог законодавства при здійсненні освітньої діяльності закладами професійної (професійно-технічної) освіти. Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти».

Відкрив захід Олександр Паржницький, директор НМЦ ПТО у Запорізькій області, ознайомивши з напрямами співпраці управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області (далі – Управління), Центром та закладами професійної (професійно-технічної) освіти області.

У рамках заходу Вікторія Іванова, т.в.о. начальника Управління, розглянула питання щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в Україні, викликів та перспектив.

Інформативно насиченим був виступ Наталії Лагоди, заступника начальника відділу інституційного аудиту Управління, яка на слайдах продемонструвала та ознайомила із самооцінюванням якості освітньої діяльності як основа розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Звертаємо увагу, що у зв’язку зі збільшенням показників захворюваності на COVID-19 заплановані заходи будуть проведені в режимі онлайн.


Напрями співпраці (Олександр Паржницький )

Формування системи (ЗПТО) (Вікторія Іванова)

Самооцінювання ЗП(ПТ)О (Наталія Лагода)