Вебінар «Використання сучасних методів дистанційного навчання під час викладання предметів перукарського профілю»

28 вересня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Використання сучасних методів дистанційного навчання під час викладання предметів перукарського профілю».

Ніна Каретнік, викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» на початку свого виступу ознайомила учасників вебінару з метою своєї роботи, провідною ідеєю та завданням. Вона вважає, що дистанційне навчання – це особливий формат викладання навчального матеріалу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію учасників освітнього процесу.

Пані Ніна розповіла, що для ефективної організації дистанційного навчання їй допомагає сервіс Jamboard, який є оптимальним веб ресурсом для візуалізації навчального контенту. Педагог сказала, що одразу оцінила переваги малювання на професійному графічному планшеті. А для комфортної роботи з ним застосовує спеціальні аксесуари та прилади: рукавичку та графічне перо.

Також для впорядковування навчального матеріалу, відповідно до вимог дистанційного формату, спікер використовує сервіс для створення інтерактивних плакатів – ThinkLink. Цей ресурс має велику кількість переваг для застосування його під час онлайн-навчання. Викладач продемонструвала колегам приклади готових інтерактивних плакатів, які вона підготувала для викладання предметів перукарського профілю.

На завершення свого виступу доповідач закцентувала увагу колег, що у процесі використання цифрових інструментів зростає також творча компетентність здобувачів освіти.