Вебінар «Впровадження генеративних інструментів штучного інтелекту в освітній процес»

16 травня 2024 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Впровадження генеративних інструментів штучного інтелекту в освітній процес».

Ксенія Кішко, майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», на початку свого виступу наголосила, що всі представлені роботи сьогодні на вебінарі виконані здобувачами освіти училища за допомогою штучного інтелекту та нейромереж. Також вона розповіла колегам про застосування правила «Світлофору», що дозволяє або забороняє здобувачам освіти використовувати ШІ під час виконання завдань.

Пані Ксенія розповіла на вебінарі, що ж таке штучний інтелект та нейромережі, і як їх можна застосовувати з користю всім учасникам освітнього процесу.  Надалі під час своєї доповіді педагог продемонструвала присутнім велику кількість корисних нейромереж, що використовує в освітньому процесі для проведення навчальних занять, серед них: для створення зображень, презентацій, відео та мовні, і також універсальні.

Завершила свій виступ спікер наданням колегам каталогів інструментів AI, що містять пошук найкращих ресурсів штучного інтелекту та для освіти і навчання.