Вебінар «Особливості використання технології інтерактивного навчання. Створення інтерактивних завдань за допомогою Factile»

20 лютого 2024 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Особливості використання технології інтерактивного навчання. Створення інтерактивних завдань за допомогою Factile».

Інна Нестеренко, викладач ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», на початку свого виступу наголосила на необхідності застосування інтерактивних форм навчання в освітньому процесі. А також звернула увагу колег на доцільності використання саме ігрових методів навчання.

Протягом вебінару спікер розповіла присутнім про такі цифрові інструменти: Sketchfab.com та Factile. Вона ознайомила колег із їх можливостями, закцентувала увагу, що ці ресурси дозволяють наочно демонструвати навчальний матеріал та сприяють ефективному засвоєнню знань. Більш детально зупинилася на застосунку  Factile, покроково продемонструвала створення навчальної ігри. Та показала колегам ігри, що були нею створенні раніше.

Викладач вважає, що ігрове навчання – це необхідна діяльність, під час якої здобувачам освіти можна і відпочити, і розважитись, і почерпнути нові знання. А також воно допомагає зробити процес навчання не просто корисним, а ще і захоплюючим.