Вебінар «Методичні рекомендації до проведення уроків з предмета «Правила дорожнього руху»

30 березня 2017 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар на тему «Методичні рекомендації до проведення уроків з предмета «Правила дорожнього руху».

Гриша Валерій Володимирович, викладач предмета «Правила дорожнього руху» ДНЗ «Василівський професійний ліцей», під час вебінару наголосив на тому, що інтенсивна автомобілізація спричинила серйозні проблеми економічного, соціального і екологічного характеру. Серед них головним лихом є неприпустимо високий рівень аварійності і як наслідок висока смертність через ДТП. Тому сьогодні питання належної професійної підготовки водіїв і набуття ними водійської майстерності є надзвичайно актуальним.

У ході вебінару спікером були розкриті такі принципи навчання: наочності, доступності, науковості, свідомості і активності учнів; систематичності і послідовності у навчанні; міцності засвоювання знань, вмінь та навичок; зв’язку теорії з практикою; урахування індивідуальних особливостей учнів; міжпредметного зв’язку.

Валерій Володимирович акцентував увагу на тому, що тільки удосконалення уроків, підвищення ефективності процесу засвоєння знань, формування вмінь та навичок в учнів мають бути актуальними протягом всієї педагогічної діяльності викладачів. Тільки систематична, наполеглива робота викладача над собою, над підвищенням свого наукового і професійного рівня, а також ретельна праця над удосконаленням кожного уроку і всього курсу предмета в цілому, дасть можливість забезпечити високий рівень підготовки майбутніх робітників та привабить зацікавленість учнів до навчання.

Наприкінці вебінару учасники подякували спікеру за змістовну та цікаву доповідь.

презентація Правила дорожнього руху