Вебінар «Формування фахових компетентностей здобувачів освіти у процесі практичної підготовки»

02 березня 2023 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Формування фахових компетентностей здобувачів освіти у процесі практичної підготовки».

Євдокія Голуб, майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», на початку свого виступу звернула увагу колег на проблему щодо невідповідності підготовки кваліфікованих робітників потребам національної економіки та суспільства. Також закцентувала увагу на Концепцію реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» на період до 2027 року.

Протягом свого виступу педагог розкрила такі питання: завдання професійної освіти; проблеми, що потребують розв’язання; компоненти компетентностей тощо. Вона розповіла про роботу навчально-практичного центру інноваційних технологій та металургійного виробництва. Продемонструвала виробничі майстерні, тренажер-симулятор, полігон машиністів крана металургійного виробництва, а також ознайомила колег із особливостями проходженням виробничої практики на підприємстві.

Під час вебінару, спікером були сказані дуже гарні слова: «Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!».