Україна – територія гідності та свободи

Наприкінці листопада 2017 року в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» було проведено заходи на відзначення важливої дати в українській історії – Дня Гідності та Свободи.

20 листопада 2017 року в актовій залі корпусу №2 відбувся позакласний захід «Світ моєї України», проведений викладачем історії Нечитайло С.В. та учнями групи № 109. Хлопці та дівчата почули про буремні події нескореного народного протесту, познайомили ровесників з дослідницько-пошуковими матеріалами про двох мелітопольських бійців, які загинули навесні в зоні АТО, орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагороджені бійці 23-го окремого мотопіхотного батальйону сержант Сергій Богданов, сержант Микола Кучерков (позивний «Танк»).

21 листопада в актовій залі корпусу №1 пройшов захід «Україна – країна нескорених», присвячений Дню Гідності та Свободи, підготовлений бібліотекарем Тихонович Г.В. за інформаційно-технічної підтримки викладачів інформаційних технологій Безродної О.М. та історії Дійкова М.І. Учні навчального закладу Бекірова Сусана, Олійник Олена, Журавльова Анастасія та Босєвський Олексій розповіли про споконвічне бажання свободи українців, прочитали вірші про героїзм, честь, гідність «Герої не вмирають». Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Цього ж дня вихованці гуртка «Мас-медіа» (керівник – Коробова В.В.) відвідали пам’ятні заходи до Дня Гідності та Свободи у Мелітопольському краєзнавчому музеї, де зібралась учнівська молодь міста. Вони ознайомилась з експозиціями, екскурсом, усвідомила духовну єдність народу, його бажання до незалежності, гідності.

Кудар І.В.,
заступник директора з виховної роботи
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»