У Запорізькій області успішно реалізується проект «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні»

30-31 жовтня 2017 року на базі Державних навчальних закладів «Мелітопольське вище професійне училище» та «Бердянський машинобудівний ліцей» були проведені два одноденні тренінги «Школа тренерського потенціалу» в рамках реалізації проекту «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні» громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя».

Організаторами заходу виступили:
Громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» та Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Відкрила тренінг Грищенко Наталія Петрівна, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Шостак Антоніна Петрівна, Голова громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя», привітала присутніх та розповіла про важливість запровадження проекту «Протидія торгівлі людьми та молоддю України», який реалізується за підтримки Уряду Канади.

На заході були присутні заступники директорів, вихователі гуртожитків, практичні психологи, соціальні педагоги та учні професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.

Проектом передбачається проведення освітніх заходів серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області. Під час реалізації проекту було проведено інформаційно-просвітницька робота щодо підвищення обізнаності учнів з безпечної міграції та працевлаштування. Навчання пройшли 21 лідер учнівського самоврядування як тренери з питань запобігання торгівлі людьми.

Завдання проекту – зміцнення потенціалу молодих активістів, учнів професійно-технічних навчальних закладів через навчальні й просвітницькі заходи та розвиток їх активності і навиків стосовно протидії торгівлі людьми, безпечної міграції та працевлаштування.